Námorná doprava & Vracia

Zásady prepravy

Ponúkame rýchle dodanie do celého sveta. Vitajte na zhromažďovanie týchto stránok a povedzte svojim priateľom a rodine, radi nakupujete!

1. Keď zadáte objednávku, okamžite dostanete správu s potvrdením objednávky. Ak nedostanete potvrdzovací e-mail, okamžite nás kontaktujte.

2. Pred platbou potvrďte prosím svoju poštovú adresu, najlepšie je ponechať telefónne číslo na kontaktovanie. Zadajte platnú e-mailovú adresu a po zakúpení aktualizovaných informácií skontrolujte e-maily.

3. Položky sú vo všeobecnosti expedované do 12-24 hodín po overení platby (Sat. & Sun. a väčšina štátnych sviatkov je vylúčená).

4. Zvyčajne používame DHL, EMS, UPS alebo FedEx na doručovanie vašich zásielok priamo k vašim dverám.

5. Akonáhle pošleme váš balík, pošleme vám sledovacie číslo, len čo bude k dispozícii. Doba prepravy balíkov trvá zvyčajne 5 až 10 pracovných dní v závislosti od destinácie, dovoleniek a faktorov mimo kontroly Poštovej služby. Ak nastane malé oneskorenie, prosím, dajte viac trpezlivosti. Ďakujem za podporu.

Politika výmeny

1. Umožňujeme iba úplnú refundáciu za položky, ktoré majú problémy spôsobené nami.

2. Do 10 dní od dátumu odoslania pôvodnej objednávky akceptujeme výmeny za nesprávnu veľkosť alebo farbu. Obráťte sa na nás s ID objednávky a objednávkami, ktoré vám pomôžu. Spätná väzba teraz!

3. Pred odoslaním položiek nás musíte kontaktovať a my vám poskytneme správnu adresu. Všetky položky, ktoré nám poslali späť, musia byť v pôvodnom stave i. e. nie sú opotrebované, pozmenené alebo umyté so všetkými visačkami. Opotrebované alebo špinavé predmety vám budú vrátené.

4. Nepokrývame prepravné náklady na výmenu, budete zodpovední za vrátenie poštovného a za poštovné z poštovného za prepravu vymenených položiek späť k vám. Odporúčame vám, aby ste pri odosielaní zásielok na vašu vlastnú ochranu pridali sledovanie a poistenie, pretože nemôžeme niesť zodpovednosť za stratené zásielky. Prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.

5. Po odoslaní zásielky nám pošlite e-mail na sledovacie číslo.

Pravidlá vrátenia

1. Umožňujeme len vrátenie tovaru, ktorý má problémy spôsobené nami, dúfame, že vaše láskavé porozumenie.

2. Vaše výrobky môžete vrátiť za plnú náhradu (mínus poštovné), ak sú neotvorené av predajnom stave na nižšie uvedenú adresu.

3. Pošlite nám e-mail s vracajúcou sa poštovou adresou pred odoslaním položiek späť a dajte nám vedieť, aké produkty sa vrátite. Uistite sa, že výrobky sú zabalené bezpečne a bezpečne. Nemôžeme niesť zodpovednosť za tovar, ktorý sa stratí alebo poškodí počas procesu vrátenia. Žiadame preto, aby ste pri vrátení produktov poštou požiadali o potvrdenie o odoslaní. Akonáhle obdržíme tieto položky, refundácia bude vykonaná do 14 dní.

4. Tovar musí byť vrátený do 7 dní od dátumu prevzatia - nespotrebovaný a musí obsahovať všetky originálne obaly a etikety. Budeme pripisovať váš pôvodný spôsob platby, okrem 20% re-stocking / spracovanie poplatok, manipulačné poplatok a náklady na dopravu od nás sú nevratné. Všetky prepravné náklady spojené s vrátením tovaru sú zodpovednosťou spotrebiteľa.